Olybet Spordiennustus 2023

Olybet spordiennustus, livebet, e-sport, fantasy sports, betgames, pokker, kasiino, live-kasiino.

Kui algselt olid saadaval vaid kasiinomängud ja online pokker, siis alates aastast 2013 on Olybet’is võimalik teha ka spordiennustusi.

Olybeti online keskkond on avatud Eesti, Läti, Leedu ja Soome mängijatele.

OlyBet on sponsoriks spordiklubidele nagu Eesti Piljardiliit, Nõmme OlyBet BSC, Kaunase Zalgiris ja eksklusiivne partner NBA-le.


Plussid

  • Olybet spordiennustus pakub uutele liitujatele palju häid pakkumisi.
  • Saadaval livebet, e-sport ja fantasy sports.
  • Live striim, mitmikvaade, kalender, statistika jne.
  • Veebileht on kaasaegne ja seda uuendatakse pidevalt.
  • Usaldusväärne. Kiired sisse- ja väljamaksed.

Miinused

  • Koefitsiendid on kõikuvad, kohati väga head, aga siis jälle keskpärased.
  • Parimad kampaaniad on saadaval pigem uutele liitujatele.
  • Kuigi Olybeti veebileht on igati tasemel, siis algul vajab nende interface mõningast harjumist.

Mängud Olybetis

Olybetis on saadaval: Kasiino, Live-kasiino, Spordiennustus, Livebet, E-sport, Fantasy Sports, Betgames ja Online pokker.

KASIINO

Kasiinos on mängude valik väga-väga suur ja regulaarselt lisatakse uusi mänge. Saadaval on jackpotiga mängud, kus suurimad jackpotid ulatuvad kümnetesse miljonitesse eurodesse.

Olybet Spordiennustus

Regulaarselt on panustamiseks avatud tuhanded spordisündmused. Võimalus teha spetsiaalseid Olyboosts võimendatud eripanuseid. Online kihlveokontor toimib kvaliteetsel BetConstruct platvormil.

E-Sport

E-sport kogub maailmas üha enam populaarsust. Saadaval CS:GO, Dota 2, LoL, E-korvpall, E-jalgpall, eHockey, Valorant, Rainbow 7, SC2 ja veel palju sündmusi, millele panustada. Saadaval kalender ja võimalus teha reaalajas panuseid.

LIVE-KASIINO

Live-kasiinos on saadaval: Blackjack, Rulett, Baccarat & Sic Bo, Pokker, Teleshow mängud. Üldine mängude valik on suur, seega avastamist on seal palju. Ja nagu juba mainitud, siis lisaks on saadaval Betgames live-diileriga mängud. Betgames mängud: Speedy 7, Andar Bahar, Panuste Sõda, 6+ poker, Bet on Poker, Baccarat, Õnneratas, 7 42-st, 6 60-st, 5 36-st, Täringumängu heitlus.

Livebet

Võimalus teha reaalajas panuseid oma lemmik spordisündmustele. Live striimi kasutamiseks peab olema kontol vähemalt mingi summa raha.

Fantasy Sports

Regulaarselt saadaval Fantasy Sports turniirid. Võimalus luua päris oma turniir. Saadaval on ka freerollid, kus auhinnaks on tasuta piletid ja pärisraha.

OLYBET ONLINE POKKER

Olybet’i pokkerituba asub suures GG võrgustikus, mis tähendab, et igal ajal on saadaval soovitud rahalauad ja turniirid.

Uutele mängijatele on saadaval väga korralik tervitusboonus, mis tähendab, et on võimalus alustada mängimist suurelt. VIP programm soosib hobimängijaid ja pakub teoreetilist kuni 100% cashbacki.

Saadaval on erinevad pokkerimängud ja regulaarselt suur hulk kampaaniaid ja eripakkumisi.

OLYBET SPORDIENNUSTUS

OlyBeti omanikuks on OB Holding 1 OÜ.

Olybet on kahtlemata väga usaldusväärne koht mängimiseks. Seega kui on plaan mängida online kasiinos, teha spordipanuseid või proovida online pokkerit, siis soovitame seda teha Olybetis.

Kas teadsid, et Olybet’is on võimalus teha oma kontole sissemakse sularahaga. Seda saab teha Olympic Casino kassades. Loomulikult saab teha ka tavapäraselt sisse- ja väljamakseid, kasutades pangaülekannet, krediitkaarti või e-rahakotti.

Olybeti klienditugi on saadaval eesti, vene, soome, läti, leedu ja inglise keeles. Olemas on ka live-chat.

OLYBET SPORDIBAARID

Üle Eesti asub enam kui 20 Olybeti spordibaari. Spordibaarid asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Narvas.

See on parim koht, kus elada koos sõpradega kaasa erinevatele spordisündmustele. Võimalus teha spordipanuseid ja jälgida LIVE spordivõistlust ekraanilt.

Rohkem infot leiad Olybet spordiennustus lehelt, valides “Spordibaarid”.